Realizace

Realizujeme veškerou zeleň na velkých i malých plochách např. veřejnou zeleň, parky, rodinné zahrady, sportovní areály, výsadby v krajině a rekultivace Na všechny výsadby garantujeme dvouletou záruku. Zajišťujeme i instalace závlahových systémů a realizaci prvků zahradní architektury (oplocení, cesty, altány, pergoly, vodní prvky, palisády a mnohé další).

  • Působíme na trhu již od roku 1998

  • Klademe důraz na spolehlivost a profesionální přístup

  • K dispozici máme široký výběr mechanizace

  • Náš tým se skládá z kvalifikovaných pracovníků

Realizace

Provádíme komplexní realizaci i rekonstrukci zeleně a to včetně modelace terénu. Dále provádíme výsadbu vzrostlých stromů, založení a rekonstrukci trávníku včetně kladení travních koberců. Kompletní projekční činnost od studií až po prováděcí projekty sadových úprav dle vlastních i dodaných projektů na klíč terénní úpravy, závlahy, bazény, sadové úpravy (skalky, vřesoviště), zahradní doplňky a drobné stavby zahradní architektury (zídky, dlažby, palisády, pergoly, treláže, atd.) realizace rodinných zahrad, teras, mobilní zeleně, historických zahrad, urbanistických celků, doprovodné zeleně komunikací zakládání trávníků - setí, travní koberce a další.

O nás

Působíme již od roku 1998, kdy jsme založili firmu UNISAD PLUS, s.r.o., po 3 letech jsme rozšířili pole působnosti. Dnes díky odborné způsobilosti a širokému materiálně – technickému zabezpečení Vám můžeme nabídnout opravdu komplexní péči o zeleň.

Co Vám můžeme nabídnout?

Kompletní servis - projekce a návrhy zahrad, pěstování peckovin a jádrovin, realizace zahrad, parků, veřejné zeleně a krajinných úprav.

Naše projekty

Můžete se sami přesvědčit o tom, že naše práce dělá našim zákazníkům radost, prohlédněte si naši fotogalerii.

Radi Vám poradíme

V naší oblasti máme bohaté zkušenosti, proto nás neváhejte kontaktovat, náš kvalifikovaný tým Vám vždy poskytne užitečné informace.