Projekce

Nejsme omezeni plochou. Zpracujeme Vám třeba interiér zimní zahrady, nebo malou předzahrádku, ale jsme schopni upravit i velké územní celky. Projekty jsou zpracovávány pomocí speciálních programů na PC a zákazník si může například prohlédnout svoji zahradu za deset nebo padesát let v kterémkoliv měsíci a denní době ještě před realizací.

  • Působíme na trhu již od roku 1998

  • Klademe důraz na spolehlivost a profesionální přístup

  • K dispozici máme široký výběr mechanizace

  • Náš tým se skládá z kvalifikovaných pracovníků

Projekce

Nabízíme zajištění projektové dokumentace k Vaší zahradě. Tyto projekty jsou vypracovány na PC,kde je možné zobrazení ve 3D grafice. Nabízíme kompletní projekční činnost od studií, až po prováděcí projekty, projekce a návrhy rodinných zahrad, střešních zahrad, teras a balkonů, historických zahrad, urbanistických celků, na pc je možná ukázka všech měsíců, den a noc i hodinu.

O nás

Působíme již od roku 1998, kdy jsme založili firmu UNISAD PLUS, s.r.o., po 3 letech jsme rozšířili pole působnosti. Dnes díky odborné způsobilosti a širokému materiálně – technickému zabezpečení Vám můžeme nabídnout opravdu komplexní péči o zeleň.

Co Vám můžeme nabídnout?

Kompletní servis - projekce a návrhy zahrad, pěstování peckovin a jádrovin, realizace zahrad, parků, veřejné zeleně a krajinných úprav.

Naše projekty

Můžete se sami přesvědčit o tom, že naše práce dělá našim zákazníkům radost, prohlédněte si naši fotogalerii.

Radi Vám poradíme

V naší oblasti máme bohaté zkušenosti, proto nás neváhejte kontaktovat, náš kvalifikovaný tým Vám vždy poskytne užitečné informace.